Budowa

Pracownik ogólnobudowlany

Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy:

Opole, Wrocław, Nysa, Katowice

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;
  • atrakcyjna stawka godzinowa+dodatki( wynagrodzenie będzie zależne od doświadczenia, które posiadasz);
  • stała praca na długi okres czasu;
  • możliwość urlopów;
  • doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie;
  • pracę dostępną praktycznie od zaraz!

Wymagania:

  • elastyczność oraz chęć do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna oraz motywacja do pracy

Opis stanowiska:

  • ogólnobudowlana praca;
  • pomóc specjalistam;
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony ppoż., oraz wymaganiami ergonomii oraz ochrony środowiska.

Podejmując z nami pracę zyskujesz:

  • stałą opiekę  koordynatorów;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń — wynagrodzenie miesięczne i na czas;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie techniczne;
  • brak jakichkolwiek opłat w trakcie procesu rekrutacji;
  • wsparcie legalnie działającej agencji pracy KRAZ: 16695
Подать заявку