Monter

Monter instalacji fotowoltaicznych

Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy:

Opole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowie zlecenia
  • stała praca na długi okres czasu;
  • możliwość urlopów;
  • doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie;
  • pracę dostępną praktycznie od zaraz!

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami:
  • Pracowitość:
  • elastyczność oraz chęć do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna oraz motywacja do pracy;
  • Punktualność;

Opis stanowiska:

  • Montaż dużych instalacji fotowoltaicznej;
  • Okablowanie systemu fotowoltaicznego:
  • Inne prace instalacyjne;
  • Umięjętność czytania rysunków technicznych.

Podejmując z nami pracę zyskujesz:

  • stałą opiekę  koordynatorów;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń – wynagrodzenie miesięczne i na czas;
  • odzież roboczą;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie techniczne;
  • brak jakich kolwiek opłat w trakcie procesu rekrutacji;
  • wsparcie legalnie działającej agencji pracy KRAZ: 16695.

Подать заявку