WYKUP PRACOWNICZY

WYKUP PRACOWNICZY

by admin

WYKUP PRACOWNICZY

Jesteśmy w stanie dostarczyć specjalistę z każdej branży.

Przedsiębiorca zadowolony z zaproponowanego przez nas kandydata ma możliwość wykupu takiego pracownika od razu. W takiej sytuacji następuje formalne przekazanie pracownika wraz ze wszystkimi obowiązkami wynikającymi ze stosunku pracy. W ten sposób pomogliśmy już kilku setkom osób z Ukrainy znaleźć stałą pracę na terenie Polski. Wykup pracownika to ogromna korzyść dla firmy i możliwość wypróbowania kandydata przed zatrudnieniem go na stałe, co z kolei ogranicza koszty związane z tradycyjnym procesem rekrutacji i brakiem pewności, że zostanie wyłoniony najlepszy kandydat.

Pracowników

Nasza firma prowadzi rekrutację oraz obsługę zatrudnienia pracowników ze wschodu. Pozyskując dobrych, zmotywowanych pracowników zza wschodniej granicy.

Детальнее

Pomagamy

Pomagamy polskim firmom znacznie ograniczać koszty pracy i sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w ich organizacjach

Детальнее

Kandydatów

Posiadając swoje przedstawicielstwa na Ukrainie mamy bezpośredni dostęp do potencjalnych kandydatów.

Детальнее

Wsparcie

Jesteśmy w stanie ich zweryfikować i odpowiednio przygotować do przyszłych wyzwań związanych z nowym środowiskiem pracy. Dla wygody naszych Klientów zapewniamy pełną obsługę związaną z zatrudnieniem cudzoziemców.

Gwarantujemy

W ten sposób zapewniamy w pełni legalną i ekonomiczną optymalizację prowadzącą do znacznego obniżenia kosztów zatrudnienia.

Nasze klienci